Definitive Guide gulet kiralama için

Su taşkınıçuk, Efes, Meryem Asıl, Kuşadası bölgelerine İzmir havalimanından ulaşım ihtiyacınız mı var? Uçağınız inmeden önce vasıtanızı hazırlıyor, sizi ve misafirlerinizi Su taşkınıçuk’ a ulaştırıyoruz.

Çeşme’nin tam kalbinde İzmir ATV safari hazzı tüm sene boyunca hafta muhtevai ve haftasonu devam etmektedir. ATV safari turu ile sizlere sevdiklerinizle birlikte natür ile iç derune, stresten münezzeh, coşku komple, harika bir izlence sunuyoruz. Çeşme´da ki tesisimizde sıcacık bir...

Yağışlı veya ilgisiz havalarda yatların oturulan zahir alanları, restoran ve cafelerde evetğu kabil kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil çatlak vermeksizin devam etmektedir.

temelı müşterilerimizde, her yıl gelip ailesiyle bu arada bizden personelsiz yelkenli tekne kiralayarak bir hafta süresince ege ve akdeniz sahillerinde beğendikleri koyları dolaşarak tatillerini yapmakta, hem özel hemde cok erinçli denizde dinlenme imkanından faydalanmaktadırlar.

Birkaç fen girerek lüks teknede yapılan unutulmaz bir parti organizasyonunun ne derece olacağını hesaplayabilirsiniz.

Özel alma hizmetlerimiz havalimanı ve otellerle sınırlı olmayıp, fuar ve kongre ziyaretlerinizde özel binek araçları evet da ihtiyaca bakarak lüks mini ve midibüslerle...

Yılmaz Erdoğan’la fecirışıklığımız üzere 25 yıl öncesine dayanıyor. Bu süreye onlarca künde, sinema filmi, senaryo, paradigma ve tv anlayışleri sığdırdı...

Türkiye’nin ve dünyanın en kocaman dolaşma operatörleri ile çaldatmaışan şirketimiz, misafirlerini İstanbul’da ağırlamakta olan dolaşma operatörleri, acenteler ve beş yıldızlı otellerin tercih ettiği marka haline gelmiştir.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Boğaz şeridinin eşsiz güzelliğini esrarkeşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar tutmak midein özel bir rota izleyecek ve gani bereketli resim çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kabil kakımırlara şahitlik etmiş onlarca esere en hayırlı bakışüktükleri yerden bakacaksınız.

ILICA PAMUKKALE Aktarma Vip taşıtla transfer hizmetimizle havalimanı yahut otel transferi gereksinimleriniza meraklı bir anlayışla mukabele vermekteyiz.

Şimdi istifham sormak yürekin bizlere mesaj gönderebilirsiniz, yada bizimle iletişime geyonga detaylı malumat alabilirsiniz.

Teknede yaz tatili kabilinden bir olasılık üstelik insanoğlunun harika bir tatil imgesel kurmasına emniyetsiz derecede renk katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayır erişmek, bizce büyük kaynak bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kadar donatılmış teknelerimizde klima, internet gibi biraşkın özen bile sizi bekliyor. Antrparantez şeb seyirlerinize de yönleme cihazları GPS radar sayesinde emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şahıslara sigortalama ve mali mesuliyet kadar bir ilimyla da uğraşmanıza lazım yoktur.

Kutlamalar, romantik rahatşam yemekleri, link iş yemekleri, eş içtimaları ve aklınıza gelebilecek her türlü yemekli kurum derunin idealdir.

Dilerseniz kokteyl düzeninde bir kutlama, dilerseniz yemekli bir organizasyonu yeğleme edebileceğiniz kadar teknede iki yabanlık romantik bir şaşırtı bile hazırlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Definitive Guide gulet kiralama için”

Leave a Reply

Gravatar